×

שעות פעילות: ראשון עד חמישי 7:30-17:00 יום שישי 7:30-14:00

סוגי הצמיגים ברכבים פרטיים

קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

לקוחות ממליצים

תראו מה הלקוחות אומרים עלינו

סוגי הצמיגים ברכבים פרטיים

הצמיגי הם חלק חשוב ביותר בכל כלי תחבורה, המהווים גם אביזר בטיחות חשוב, שכן הם החלק היחידי שמחבר את הרכב לאספלט, בסופו של דבר הצמיגים הם שמעבירים את אנרגיית המנוע לקרקע כדי שנוכל להתקדם ולעצור.

הצמיגים מסוגלים לעשות זאת בזכות כוח הגרר {קישור ויקפדה}. הגרר הוא ההתנגדות בין הצמיג לקרקע בתגובה למומנט המופעל על ידי המנוע.

במילים פשוטות, הצמיגים מעבירים את האנרגיה לקרקע.

מים, שמן, חול וחצץ הם כולם אויבים של אחיזה טובה, מכיוון שהם מאפשרים לגלגלים להסתובב מבלי “לנגוס” בקרקע ולהפיק את החיכוך הדרוש בכדי להניע את המכונית קדימה. סוליה טובה פועלת לניתוב מים לצדדים, הרחק ממרכז הצמיג. בבוץ או שלג, צמיגים עם סוליה טובה פועלים כמעט כמו גלגל שיניים, וננעלים על חומר רופף במקום להחליק מעליו כמו שצמיג עם סוליה שאינה מותאמת לתנאים היה עושה.

 

צמיג רב עונתי All season

צמיגים רב עונתיים הם הצמיגים הפופולריים ביותר כיום. הם מיועדים להתמודד עם משטחים יבשים ורטובים, ומינונים של שלג ובוץ בהתאמה לאקלים המצוי בישראל. לתנאי נהיגה שגרתיים (נהיגת כביש) ללא צרכים קיצוניים, צמיג לכל העונות הוא הבחירה המעשית והחסכונית.

צמיגי חורף Witer tires

צמיגי חורף בנויים במיוחד לביצוע במשטחי נהיגה במים, שלג, בוץ וקרח. אפילו הגומי מעוצב במיוחד כדי להישאר גמיש בקור.

צמיג ספורטיבי לקיץ High performance

צמיגים אלה נועדו לספק אחיזה רבה יותר לחוויית נהיגה טובה יותר במזג אוויר חם. הם מאפשרים “להרגיש את הדרך” ולנהוג בביטחון. הטרייד-אוף הוא שהצמיגים האלה קצת פחות נוחים, קצת יותר רעשניים והסוליה שלהם עלולה להישחק מהר יותר. זו פשרה שרבים מחובבי הנהיגה מוכנים לעשות.

צמיג ספורטיבי לחורף

צמיגי חורף הם בעלי עיצוב סוליה ייחודי המאפשר לצמיג “לתפוס” את הכביש בשלג, קרח ובוץ ועל משטחי נהיגה קרים שעלולים בדרך כלל להשפיע על הגומי והסוליה.

צמיג ספורטיבי לכל העונה Ultra high performance

זן הצמיגים החדש הזה משלב את התכונות של צמיגי ביצועים עם התכונות של צמיגי כל העונות. צמיגים אלה עונים על צרכיהם של מכוניות בעלות ביצועים גבוהים בתנאי קיץ, אך הם יכולים גם להתמודד עם מזג אוויר קר ושלג קל.

צמיגי Run flat  

צמיגים היכולים להתמודד עם נסיעה בלי אוויר למרחקים קצרים. בחלקם יש מערכת פלסטיק בדופן הצמיג הדורשת שיטת הרכבה ופירוק מיוחדת. {קישור לדף שרות בנושא זה}

צמיג מרוץ סליקים וסמי סליקים

מה הם הצמיגים המשמשים מכוניות מרוץ?

לעתים קרובות הם חסרים כל סוג של דפוס סוליה. הצמיגים החלקים האלה, המכונים “סליקים”, עשויים מתרכובת גומי מיוחדת שהיא רכה, ודביקה על המסלול ונוטה להתבלות מהר, הרבה יותר מהר מצמיגים לרכב פרטי. היתרון שלהם בכך שהם מספקים אחיזה אדירה. החיסרון הוא שהם נשחקים כל כך מהר שיש להחליף אותם לעתים קרובות יותר, לרוב צמיגים אלה אינם מתאים לנסיעה יומי יומית.

 

 

 

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקקולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף הועניב היושבב שערש

לפמעט מוסן מנת. נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל לפמעט מוסן מנת. נובב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

לקוחות ממליצים

תראו מה הלקוחות אומרים עלינו

פריסה ארצית

עמיאל הינה חברה ותיקה אשר החלה דרכה לפני שנים רבות כפנצ`רייה ולאחר מכן הרחיבה את שירותיה לרשת פנצ`ריות בפריסה ארצית. וכיום נמנית כאחת הפנצ`ריות המובילות בענף בשרות, במקצועיות ובאיכות.

קרא עוד

100% איכות ושירות

סניפי השירות משלבים מתן שירותים ללקוחות בכל הסניפים כאחד.
הרכבה ומכירה צמיגים לרכבים פרטיים, משאיות, טרקטורים ושופלים.
בכל סניף ישנה ניידת שירות לתיקוני דרך והרכבות צמיגים בשטח.

קרא עוד

בין לקוחותינו